Connect with us

vipy mają głos

VIPY mają głos

Dodane

w

To nowa pozycja na naszym profilu. Będziemy w tym formacie przedstawiać odpowiedzi na ważne pytania dotyczące naszej lokalnej społeczności. Będziemy zapraszać osoby pełniące różne ważne funkcje w naszej gminie. Inaugurujemy pytaniem bardzo aktualnym. Dzisiaj sesja absolutoryjna, zapytaliśmy o ocenę pracy Burmistrza Gminy Goleniów – Krzysztofa Sypienia.

Pierwsza, która zabiera głos to Aleksandra Muszyńska – radna Rady Miejskiej z Klubu Prawa i Sprawiedliwości.

Zbliża się sesja absolutoryjna , czyli kluczowe posiedzenie rady gminy podczas którego dojdzie do oceny wykonania budżetu i dokonań pracy Burmistrza Krzysztofa Sypienia. Jak pan/pani oceniają prace burmistrza i raport o stanie gminy, który zostanie zaprezentowany? Czy burmistrz powinien otrzymać absolutorium?

Red.

Kliknij aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

radionaszgoleniow.com.pl